Rina Balaj në formë të mirë fizike, ndan pamje nga ushtrimet

Reperja nga Istogu ishte larguar për disa muaj nga ‘syri’ i mediave, asaj i është mbyllur llogaria në Instagram dhe kishte vendosur të pushoj edhe në muzikë

Rina ka filluar javën në mënyrën më të mirë të mundshme, ajo publikoi një video në Instastory duke bërë ushtrime në palestër, dhe duket në formë mjaft të mirë.

Si mbishkrim rep-artistja kishte lënë ‘Balanci është një gjë ku jam mjaft e mirë

Gazetari

Read Previous

Vetaksident në Mitrovicë, lëndohet një person

Read Next

Roberti nis pushimet në Bullgari, zbulohet kush po e shoqëron