Rihanna vjen e ‘nxehtë’ si kurrë më parë

Këngëtarja nga Barbados, Rihanna tashmë ka sprovuar veten në të gjitha stilet e veshjes.
Ajo çdo herë e më shumë sjell të reja për fansat e saj, me ç’rast komentohet tejet shumë, shkruan lajmi net.

E tillë është edhe në foton e fundit teksa ka të veshur një palë bikini neon, e cila ka tërheq vëmendje me këtë pamje të mahnitshme. Kjo fotografi e Ririt është pëlqyer dhe komentuar nga ndjekësit e shumtë që ka në llogarinë personale, Instagram.

Rihanna po ashtu pas një kohe të gjatë ka paralajmëruar edhe këngën e re ndërsa sa i përket albumit pritet të lansohet së shpejti.

Pas ‘Wild thoughts’, nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Gazetari

Read Previous

Krasniqi fton grupet parlamentare që sot ta harmonizojnë rezolutën e PSD-së

Read Next

Hoxhaj: Lista Serbe dhe Beogradi s’mund ta bllokojnë formimin e Ushtrisë së Kosovës