Reperi kosovar reagon ashpër për zv. Ministrin e ri të Arsimit pa shkollë

Edhe estrada ka reaguar për emërimin e të riut Driton Bardheci në postin e zëvendësministrit të Arsimit në Ministrinë e Arsimit në Kosovë.

Ndër këto reagimi është edhe ai i reperit të njohur BimBimma, i cili asnjëherë nuk ka heshtur së kritikuari prapësitë dhe padrejtësitë që kanë bërë udhëheqësit tanë ndër vite, shkruan Gazeta Express.

Ai ka shkruar disa fjalë mbi fotografinë e Bardhecit që e ka postuar në storyn e tij në profilin në Instagram, ndërsa ndër të tjera shprehet i mllefosur edhe me Kosovën./Gazeta Express/

Ardian H

Read Previous

Dorëzohet Arthur, e pranon kalimin në Juventus

Read Next

Sami Lushtaku: Aktakuza ndaj Thaçit e Veselit nuk ishte befasi