Reperi i njohur, Cozman ka sjell këngën e re.

Ai sapo ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Gango” ku vjen në bashkëpunim me Stealth dhe Vinz.

Projekti është publikuar edhe me videoklip të cilin tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube. Pritet që kënga të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Ndryshe, Cozman këtë verë ka qenë tejet aktiv në projekte dhe bashkëpunime të ndryshme i cili nuk ka munguar as në koncerte përreth trojeve shqiptare.

Gazetari

Read Previous

Brnabiq porosit Thaçin: Mos fol për Preshevën, Medvegjën e Bujanovcin

Read Next

Portieri i Manchester Cityt aplikon për pasaportë të Kosovës