Reddi publikon projektin e ri “INATI” (video)

Hip-hop artisti nga Vushtrria i cili jeton në Finland, Enis Kuqi (Reddi) ka publikuar projektin e ri.

Enisi këtë herë ka publikuar këngën e titulluar ‘Inati’.

Tekstin dhe muziken (Reddi), ndersa Incizimin dhe Miksimin e këngës e ka bërë në InterPlay Studio/Gjejti/vizioni.info/

Gazetari

Read Previous

Vuçiq dhe ambasadori rus në Beograd, flasin për dialogun Kosovë-Serbi

Read Next

Djali i Thaçit, Albin Kurtit: Faleminderit Albin për ofertën, kam durim t’a pres çikën tënde deri të rritet, por e kam një problem…