Reagimi i shokut italian të Jetonit kur e merr lajmin për të

Pas një aksidenti tragjik, ka ndërruar jetë Jeton Sadiku, bashkë me nënën e tij, gruan dhe dy fëmijët, raporton Gazeta NewBorn.

Kjo ngjarje ka tronditur të gjithë anë e kënd Kosovës dhe përtej.

Vështirë dhe shumë rëndë e ka përjetuar lajmin për vdekjen e Jetonit edhe kolegu i tij, shkruan Gazeta NewBorn.

”Purtroppo accade in un solo momento ciò che non vorremmo accadesse mai. Salutarti per l’ultima volta è così difficile, i tuoi sorrisi, i tuoi scherzi ci mancheranno. A Dio amico mio, Riposiate in pace”. 😢, ka shkruar ai

Gazetari

Read Previous

Serbët shajnë Granit Xhakën, përgjigja e tij do t’iu lë pa fjalë

Read Next

12 shenja që Allahu të do