Reagimi i Ibrahim Tatlises kur e dëgjon këngën e tij ‘Aramam’ të kënduar nga Vanesa Doçi n’Kosovë Show

Vanesa Doçi, një vajzë e re po që me zërin e saj magjik ka bërë që zëri i saj të dëgjohet përej trevave shqiptare.

Kënga ‘Aramam’ e kënduar nga ajo n’Kosovë Show, ka marr miliona shikime në Youtube, por jo vetëm kaq. Kjo këngë po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale nga faqe turke dhe ato arabe, shkruan Gazeta NewBorn.

I mahnitur me këtë këngë ka mbetur edhe vetë ideatori i saj, Ibrahim Tatlises.

Ai është pyetur nga gazetari turk se a e ka dëgjuar këtë këngë nga kjo vajzë kosovare dhe ai është përgjigjur ”Po, e kam dëgjuar dhe më ka pëlqyer shumë”, transmeton Gazeta NewBorn.

Gazetari

Read Previous

Mbi 30 maune të “Shell- Al petrol” ndalën në doganë , shkak kualiteti i dobët

Read Next

Anija e hapësirës Soyuz kthehet papritur në Tokë