Që të publikojë projektin e ri, Capital T ka vetëm një kërkesë nga fansat e tij

Vetëm dy ditë kanë kaluar nga projekti i fundit “600 PS” që publikoi artisti, këngë e cila është pjesë e albumit të ri të Capital-it.

Ashtu siç kishte zbuluar ekskluzivisht në NIN me Alaudin Hamitin, albumi i katërt me radhë quhet “Skulpture” dhe pritet të publikohet në tre mujorin e parë të këtij viti.

E sot, Kapo ka ngacmuar ndjekësit e tij më një insert të shkurtër të një projekti të padëgjuar më parë, por që për ta publikuar ka një kërkesë nga ndjekësit e tij.

“Momentaleeeeee live prej kuzhinessss tu bo provaaaa. 2 milion komente per me drop 🍭🍭🍭🍭🍭🍭 E PA MUNDUR 🤪🤪🤪🤪🤪” – shkruan ai nën videon që ndau në Instagram, duke kërkuar ai 2 milionë komente për ta publikuar.

Gazetari

Read Previous

KIM Kardashian tregoi edhe një herë trupin e saj bombastik ndërsa shijoi ca kohë pushimi në plazhet e Meksikës

Read Next

Sa ka ndryshuar Naim Abazi pas ndërhyrjeve të kirurgjisë plastike?