Publikohet video e vjetër e Tayna-s, kështu dukej rep-artistja para shumë vitesh

Rep-artistja Tayna duket se muzikën rep e ka pasur në qejf gjtihmonë.

Ndonëse sot është shumë e famshme dhe e kërkuar pas publikimit të dy projekteve shumë të suksesshme, ka dalë një video cover i saj dhe të gjithëve kur të gjithëve u interesonte se si dukej ajo para se të bëhej e famshme, shkruan lajmi.net.

Në videon e realizuar në vitin 2014 ajo duket një vajzë simpatike, e si e komentojnë suksesin e Taynës publiku sot dhe çka thotë Rina, e ka pasur apo jo këngën ‘Columbiana’ diss për të, mund ta kuptoni në videot më poshtë.

Gazetari

Read Previous

I kërkoi të kalonin një natë bashkë, Blerim Destani “lë thatë” Xhensila Peren

Read Next

SHTATË MREKULLITË E DYNJASË