PSG-ja, 100 milionë dhe Rabiotin për Kanten

Kampionia e Francës, Paris Saint Germain po planifikon transferimin e N’Golo Kantes.

Sipas medieve franceze, Naser Al-Khelaifi është gati t’i ofrojë Chelseat një shumë prej 100 milionë euro dhe si pjesë të marrëveshjes të përfshi edhe mesfushorin Adrien Rabiot. Aktualisht Kante është i përfshirë me Francën në Botëror dhe pas përfundimit të këtij evenimenti do të dihet edhe e ardhmja e yllit francez.

Gazetari

Read Previous

Rritet numri i viktimave në Japoni pas vërshimeve të mëdha

Read Next

Nesër shpallet konkursi për pranimin e studentëve në UP