Prishtinë: I hyjnë përmes ballkonit në banesë dhe i vjedhin para dhe stoli ari

Një rast i një vjedhjeje është raportuar gjatë ditës së djeshme në Policinë e Kosovës. Një qytetare nga Prishtina ka raportuar se persona të panjohur i kanë hyrë në banesë pas mesnatës duke i vjedhur kështu para të gatshme dhe stoli ari.

Fitore H

Read Previous

Arrestohet një femër në Pejë, dyshohet se i vjedhi një personi kuletën me para

Read Next

Ish-ambasadori i SHBA-së në Serbi: Askush nuk e beson se ngritja e aktakuzave është rastësi