Prishe gjithçka, burri milioner maqedonas e shokon Adelinën, ja çka i publikon

Ajo është përpjekur gjithmonë të shfaqet në publik me imazhin e vajzës së mirë, por ja që jo gjithmonë ajo që ne shohim apo mendojmë është e vërtetë.

Disa foto erotike të Adelina Tahirit janë hedhur këtë javë në rrjet. Në to, këngëtarja shfaqet tejet provokuese. E veshur me intimo, Adelina ka treguar më shumë se ç’duhet nga trupi i saj.

E veshur me tanga dhe gati topless, si kurrë më parë.

Këto janë imazhet më të reja të saj. Thuhet se fotot janë publikuar nga ish-i dashuri i këngëtares dhe se ato janë realizuar në shtëpinë e Adelinës…

Gazetari

Read Previous

Kuriozitete të rralla…

Read Next

Tmerr në familjen kosovare në Gjermani, e mbytë gruan e tij