Porsche prezanton “Macan-in” e ri

Ajo mund të arrijë nga 0 deri në 100 km në orë për vetëm 6.7 sekonda.
Suv Macan është makina e re prezantuar në Paris nga Porche dhe është gati për t’u porositur nga fansat e gjigandit francez të makinave.
E ristilizuar, gjithmonë shumë e zhdërvjellët, ajo ofron një motor benzine me katër cilindra turbo me një zhvendosje 2.0, e cila karakterizohet nga një dhomë e optimizuar gjeometrike dhe një filtër grimcash për motorët me benzinë, transmeton Tch.

Ajo mund të arrijë nga 0 deri në 100 km në orë për vetëm 6.7 sekonda e mund të kapë një shpejtësi maksimale prej 225 km në orë.

Gazetari

Read Previous

Luana e bën ‘nxehtë’ me imazhet e fundit, në fokus beli dhe këmbët seksi

Read Next

Zbulohen më shumë se 60 000 struktura maja përmes teknologjisë lazer