POLICJA KAPET DUKE KRYER MARRËDHËNIE SEKSUALE NË TUALET

Policja kapet duke kryer marrëdhënie seksuale në tualet

Një police e Departamentit së Policisë së Nju Jorkut është nën hetim pasi ishte kapur e dehur duke bërë seks në një banjo gjatë orarit të punës.

Brandi Sanchez, 39 vjeçe dhe i dashuri i saj u gjetën në tualetet e grave “të angazhuara në ndërveprime seksuale” nga dy oficerë të tjerë femra të Premten, sipas një raporti të policisë.

Sipas raportit të policisë, Sanchez ishte kapur në orën 6.40 – pesë minuta para se të përfundonte turnin, raportojnë mediet amerikane.

Policia e Nju Jorkut tha se ajo nuk ishte e armatosur dhe “nuk ishte në gjendje të intervistohej për shkak të alkoolit”.

Gazetari

Read Previous

FJALËT E SADRI RAMABAJËS PAS DËNIMIT ME 5 VJET BURGIM

Read Next

TENTOI TA VRAS AZEM VLLASIN – KY ËSHTË DËNIMI QË MORI MURAT JASHARI