“Po mendoj për ty”, modelja provokon me gjoksin

Modelja e njohur ka provokuar me imazhin e fundit.

Modelja Konstantina Gianni së fundmi ka qenë emër i komentuar shkak i imazheve të fundit të publikuara në rrjete sociale.

Madje ajo po konsiderohet si një ndër modelet më seksi të momentit dhe këtë e dëshmojnë fotot ku tregon format e saj trupore.

Njësoj ka vepruar edhe në foton e fundit në të cilën ka zbuluar gjoksin dhe pranë postimit i ka shkruar disa fjalë.

“Konstantly po mendon për ty”, ka shkruar ajo.

Fitore H

Read Previous

Edhe Ministrja e Jashtme njofton për takimin me Mcallisterin: Theksuam se BE ka dëmtuar kredibilitetin me vizat

Read Next

Reagimi i parë i Presidentit Thaçi pas lajmit se ka aktakuzë në Hagë