Plagoset një person në Podujevë

Një person është plagosur sot në Podujevë.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i cili ka bërë të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ende nuk diuhet për gjendjen e tij shëndetësore.

“Me 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu nje informatë se një person ështi i plagosur në Rr. Ali Ajeti në Podujevë. Njësitet policore u janë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin. Një person është dërguar për trajtim mjekësor dhe për gjendjen e tij mund të iu referoheni autoriteteve shendetsore”, ka bërë të ditur Hoxha. 

Ardian H

Read Previous

Qeveria merr vetura me qira, i kushtojnë më shtrenjtë se blerja e tyre

Read Next

A do të kemi pushime verore këtë vit, flet Lul Raka