Plagoset me armë zjarri një person në Podujevë

Një person është plagosur pasditen e sotme në Podujevë.

I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra.

‘Extra lirë në Interex!’

E SPONSORUARSHIKO VIDEON

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha

“Më 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu një informatë se një person është i plagosur në Rrugën “Ali Ajeti” në Podujevë. Njësitet policore iu kanë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin”.

“Një person është dërguar për trajtim mjekësor dhe për gjendjen e tij mund të iu referoheni autoriteteve shëndetësore” deklaroi Hoxha.

Ardian H

Read Previous

AGK’ja i reagon Vetëvendosjes për sulmet e sotme ndaj gazetarëve

Read Next

Nisin procedurat për ta bërë muze ish-burgun e Prishtinës