Piktorja që çmendet për Messin: Për këtë të dua, je i madh

“Messi, për këtë arsye të dua, je i madh”, ka shkruar në profilet e saj në rrjetet sociale, Xoana Gonzalez.

Gonzalez tani prezantohet në Instagram, si ‘shkrimtare dhe piktore’, por që ka një të kaluar si lepurushe e “Playboy”.

Dhe që, mbi të gjiha, sipas thashethemeve, në të kaluarën ka kaluar një natë të nxehtë me Leo Messin.

Të martën në mbrëmje, Xoana ka ndjekur në televizor fitoren e Argjentinës ndaj Nigerisë që ka ardhur edhe falë një goli të “Pleshtit” dhe që i ka siguruar bardhekaltërve kalimin në 1/8-at e Kupës së Botës.

Gazetari

Read Previous

Kush tha se në korrik do të nxehet moti, shikoni temperaturat

Read Next

Nata ka “humbur” në shumë shtete