Përpos që është yll në muzikë, Rita vazhdon të jetë një super femër

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, padyshim se është një nga yjet e skenës muzikore ndërkombëtare.

Ajo falë talentit në muzikë, me këngët e saj ka bërë për vete miliona fansa, shkruan Indeksonline.

Përpos kësaj, ajo është gjithashtu një femër tejet atraktive dhe e bukur e cila nuk heziton të ekspozoj linjat e saj trupore.

Në paraqitjen e saj të fundit, Rita ka pozuar vetëm në bikini nga jahti, në det të hapur duke marrë vëmendjen e fansave të shumtë nëpër rrjetet sociale.

Fitore H

Read Previous

Policia shpërndanë mbi 150 persona nga dasma në Gjakovë, arreston kryefamiljarin

Read Next

Prishtina ngre në qiell kupën e shtatë në histori