Për sa ditë i hëngri 2 mijë burek Fatmir Spahiu?

Lajmi i mirë është se aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu, ka nisur të ushtroj në palestër, madje me trajner.

Fatmir Spahiu, i njohur si ‘Oki’ tek ‘Kafeneja Jonë’, është dashamirës i madh i ushqimit, gjë e cila i ka kushtuar me mbipeshë, të cilen edhe po e lufton.

Fatmiri, është në rrugë për të rënë në peshë, megjithëse rrugën para e ka të gjatë e të mundimshme.

Aktori, shpesh po poston foto nga palestra, por edhe dëshmi që flasin për djegie masive të kalorive. Sot, ai ka djegur 745 kalori dhe kështu ka djegur një nga 2.000 byrekët që ka ngrënë këto kohë.

Gazetari

Read Previous

Nuk shijuan kurrë muajin e mjaltit: Adonisi dhe Teuta kanë një zgjidhje tjetër

Read Next

Sot pritet të vendoset e ardhmja e Januzaj

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *