Paulinho turperon Serbinë kalon “krejt” ekipen, Brazili në epërsi (Video)

Brazili ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Serbisë.
Golin e epërsisë për pesë herë kampionët e botës e shënoi Paulinho.

Me këto rezultate, Brazili dhe Zvicra kualifikohen në rundin tjetër.

per ta par videon “>KLIKO KETU

Gazetari

Read Previous

Tifozët e Zvicrës bëjnë ‘shqiponjën’ për futbollistët shqiptarë, tërbohen serbët

Read Next

Skandaloze: Xhemajli quhet tradhëtar, e pabesueshme se kush i tha