Pas “S’ishte fat”, Leonora Poloska bashkëpunon me një artist

Leonora Poloska ka zbuluar se cili projekt është i radhës pas “S’ishte fat”.

Leonora Poloska ishte mysafire e emisionit “Mirage”, ku foli rreth jetës profesionale dhe asaj private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja tregoi arsyen e mungesës në skenë gjithë këto vite si dhe zbuloi detajet e projektit të ri, i cili do të jetë duet.

Ndër të tjera, ajo rrëfeu edhe historinë e njohjes me Andin Randobravën, me të cilin ka një vajzë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Leonora Poloskës dhe mësoni se çfarë tha ajo. 

Gazetari

Read Previous

Dialog në Bruksel apo konferencë ndërkombëtare?

Read Next

Tottenham ndanë pikët me Sheffield


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0