Para koncertit, Nicole Scherzinger provokon fansat me këto imazhe

Nicole Scherzinger është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja ka postuar një varg fotografish nga dhoma e veshjes përpara fillimit të festivalit “Romania’s Golden Stag”, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Nicole ishte veshur me një kostum, me të cilin vinte në pah format trupore dhe njëkohësisht dukej tejet atraktive.

40 vjeçarja po priste me padurim performancën në Rumani, derisa po qëndronte në dhomën e veshjes.

“Çfarë salami dhe djathi ka pak për mua!”, kishte shkruar ajo mbi njërën prej fotografive ku u shfaq pranë ushqimit me këmbën sipër. 

Gazetari

Read Previous

Prokurori jep detaje për vrasjen në ndërtesën e AKI-së

Read Next

Allegri tërheq shortin për ekipin shqiptar në UEFA Youth League