Pamje të rënda nga vendi i aksidentit ku humbën jetën 5 persona në Suharekë

Një aksident i tmerrshëm që ndodhi mes një veture të tipit BMW dhe një autobusi në Duhël të Suharekës ua mori jetën pesë personave, në mesin e viktimave janë edhe tre fëmijë.

Vdekjen e tyre e ka konstuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, ndërsa komunikacioni është bllokuar në këtë rrugë të Kosovës.

E tërë ngjarja është konfirmuar nga Policia.

Gazeta Express ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes:

Gazetari

Read Previous

LAJMI FUNDIT: Parlamenti Evropian e voton, jep dritën e gjelbërt

Read Next

Fokusi i aparatit i dashuruar në Diarin dhe Eldin 3 vjeçar