Pamje madhështore të stuhisë së shiut në malet e Austrisë

Planeti ynë është një vend i bukur dhe i mahnitshëm. Shpesh, kjo bukuri mund të jetë e vështirë të kapet në video.
Megjithatë, ka disa momente të rralla që janë dokumentuar përgjatë viteve që mund t’i shohim tani falë rrjeteve sociale.

Kjo video ishte bërë nga një xhirues amator, gjatë qëndrimit të tij në Liqenin Millsatt në Austri, transmeton Gazeta Express.

Ai e përshkroi këtë pamje, të cilën e kapi nga ballkoni i hotelit ku qëndroi, si “cunami nga parajsa”.

Shikojeni

Gazetari

Read Previous

Zaevi përuroi fillimin e ndërtimit të kompanisë farmaceutike nga Shqipëria “Sagen” në Maqedoni

Read Next

Nëse keni zemër të dobët, mos e shikoni këtë VIDEO të Enca Haxhias