Oriola Marashi ‘trondit’ Instagramin me paraqitjen e fundit

Bukuroshja shqiptare arrin të marrë vëmendjen e fansave sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.
Fjala është për modelen shqiptare, Oriola Marashi e cila është pothuajse gjithnjë në fokus të shtypit rozë, shkruan lajmi net.

Kësaj radhe ajo ndau një fotografi me ndjekësit në Instagram, teksa shfaq linjat trupore atraktive. Marashi shquhet për format e kolme, për të cilat komentohet vazhdimisht nga publiku.

‘Bomba’ e Instagramit tashmë është pjesë e grupit “OTR” të Noizyt, ku shpesh shfaqet në videoklipet e tij.

Pavarësisht të gjithave, Marashi shquhet si një modele tejet e zonja dhe ndër më të kërkuarat në treg.

View this post on Instagram

Venus skin

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on

Gazetari

Read Previous

Arsenali në panik, e humb për gati një muaj lojtarin kryesor

Read Next

Vizita e Thaçit në veri: Çka folën Vuçiq dhe Putin për ndërhyrje ushtarake në Kosovë?!