Numërohen mbi 12 mijë vota me kusht, prinë VV, PDK e dyta

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve po numërohen votat me kusht të 6 tetorit.

Deri më tani në bazë të të dhënave janë numëruar 12123 vota me kusht.

Lëvizja Vetëvendosje prin me 3344 vota, PDK 2536 vota, LDK 2340, AAK 1880 vota , NISMA 563 vota dhe Lista Serbe ka 710 vota deri më tani.

Përveç votave me kusht, Qendra e Numërimit dhe Rezultateve do të numëroj edhe votat e personave me nevoja të veçanta. 

Gazetari

Read Previous

Nesër përfundon numërimi dhe rinumërimi i votave

Read Next

BE-së nuk i interesojnë deklaratat e Kurtit për dialogun, kërkon heqjen e taksës


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0