Nuk shijuan kurrë muajin e mjaltit: Adonisi dhe Teuta kanë një zgjidhje tjetër

Kushdo që e ndjekë në rrjete sociale aktoren e njohur Teuta Krasniqi mund të ketë kuptuar që ajo ka nisur pushime të gjata dimërore në Brezovicë me familjen e saj të ngushtë.

Për shkak të angazhimeve të shumta dhe agjendave të ndara në punë, Adonisi dhe Teuta nuk arritën të shijonin pushimet më të ëmbla, atë të muajit të mjaltit.

Mirëpo çifti kanë investuar të gjitha asetet e tyre, në diçka që do të jetë e përjetshme – një shtëpi të pushimeve në Brezovicë, ku do ta ndajnë me gjithë familjen dhe miqtë e tyre.

E për të kuptuar më shumë, për herë të parë, kamera e Prive ishte në shtëpinë e aktores në Brezovicë për të sjellë një intervistë më ndryshe nga Vlorijan Halili.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm. /

Gazetari

Read Previous

Dalin pamjet e kryebashkiakut duke pirë drogë

Read Next

Për sa ditë i hëngri 2 mijë burek Fatmir Spahiu?