Njoftim për varrimin e hoxhë Mr. Muhidin Ahmetit.

Njoftim për varrimin e hoxhë Mr. Muhidin Ahmetit. Me pikëllim në zemër lajmrojmë miqtë dhe dashamirët tonë së hoxha ynë Mr. MUHIDIN ef. (Xhavit) AHMETI nderoi jetë më 05.07.2018 në moshën 56 vjeçare varrimi do të behët më 07.07.2018 me Dreken në xhamin Bajrakli në Prizren. furnerali niset nga rruga “Ernest Koliqi”.

Gazetari

Read Previous

Isa Mustafa mbajti takimin me kryetarë të degëve të LDK-së

Read Next

Kështu ju këshillon hoxha Elvis Naçi për tërmetet.