Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Pesë vite mund të thonë shumë për pamjen e dikujt. Mendoni se si dukeshit vetëm pesë vite më parë.

Ngjyra juaj e flokëve mund të ketë qenë e ndryshme dhe ju mund të keni fituar disa rrudha këtu dhe atje, duke e bërë përvojën tuaj të jetës pak më të qartë për ata rreth jush.

Sido që të jetë, askush nuk mund të mohojë që kalimi i kohës mund të ndryshojë pamjen e një personi për mirë ose keq, dhe nuk ka shumë gjëra që mund të bëjmë për këtë.

Bright Side ka përgatitur një përzgjedhje të fotografive të personave të famshëm mes viteve 2015 dhe 2020 për të parë se sa kanë ndryshuar gjatë asaj periudhe.

20. Hailey Bieber

19. Kesha

18. Chrissy Teigen

17. Ashley Tisdale

16. Sarah Hyland

15. Ariel Winter

14. Kristen Stewart

13. Priyanka Chopra

12. Ashlee Simpson

11. Gwen Stefani

10. Nicole Richie

9. Chloë Grace Moretz

8. Kim Kardashian

7. Blac Chyna

6. Adele

5. Geri Halliwell

4. Lady Gaga

3. Kylie Jenner

2. Iggy Azalea

1. Khloé Kardashian

Ardian H

Read Previous

Tensione pas ndeshjes Gjilani – Prishtina, policët spërkasin me sprej lotsjellës trajnerin Armend Dallku

Read Next

Haxhiu i drejtohet Osmanit: Kujt po i shet moral politik?


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0