Një veturë përfshihet nga flaka, në autostradën “Ibrahim Rugova”

Në autostradën “Ibrahim Rugova” , rreth orës 19:00, një veturë është përfshirë komplet nga flaket.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes janë parë njësitet e Policisë se Kosovës dhe Zjarrfikësve.

Ndërkaq, janë shkaktuar kolona të gjata të automjeteve në drejtimin nga Prizreni për ne Prishtinë.

Telegrafi ka tentuar të flasë më policinë, por nuk ka mundur të marrë përgjigje.

Gazetari

Read Previous

Erdogan urdhëron ndërprerjen e bashkëpunimit me kompaninë amerikane

Read Next

Kisha ortodokse maqedonase vërtetoi qëndrimin për mos ndryshimin e emrit