Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

Një person është rrëzuar nga një lartësi në Pallatin e Rinisë, derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli.

Një person ka rënë në tokë, derisa po e shikonte ndeshjen Kosovë-Angli nga hapësirat e objektit të Pallatit të Rinisë.

Në një foto të siguruar nga Ekonomia Online, shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe emergjenca.

Deri tani nuk dihen detaje të reja rreth këtij rasti.

Gazetari

Read Previous

‘Rejan’në lidhje me këtë aktor të njohur

Read Next

Momenti që do ua ngrohë zemrat: Vajza e vogël takon për herë të parë motrën e porsalindur