Një nga shtëpitë më të veçanta në botë gjendet në Shqipëri [Foto]

Ndoshta nuk e kishit menduar kurrë se një prej shtëpive më të veçanta në botë ndodhej në Roskovec të Fierit.

Shtëpia në formën e një anijeje në ngjyrë të bardhë dhe blu, bie menjëherë në sy.

Forma e saj dallohet që larg. Kjo shtëpi ka dalë në shitje tashmë.

Nuk dihet se cili ka qenë qëllimi i pronarit për të ndërtuar një shtëpi të tillë kaq të veçantë apo lidhja shpirtërore me anijet.

Gazetari

Read Previous

Gra, ja pse duhet të ndihmoni burrin të rrisë penisin… dhe çfarë duhet të bëni…

Read Next

U kap duke e tradhtuar në hotel, e fejuara e Stresit ua mbyll gojën të gjithëve