Një ‘bombë’ e re po vjen në Hip-hop skenen muzikore

Se shpejti pritet të lansohet një këngë e re, po ashtu nga një këngëtare e re në skenën muzikore. Është ajo Tika Beharami, e cila vjen në bashkpunim me 2Ton.

Të dy kane postur një pjesë të shkurtër të kësaj kënge, ku artistët shfaqen në një studio muzikore dhe tregojnë se ky projekt pritet të lansohet së shpejti.

Dyshja nuk kanë dhënë detaje të hollësishme rreth këngës mirëpo në bazë të postimit të bërë në instagram shohim se po na pret një hip-hop i mirëfillte nga Tika dhe 2Ton .

View this post on Instagram

Coming soon…

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Gazetari

Read Previous

Nusret Pllana: Dashtë zoti ndodh mrekullia e më fton Gjykata Speciale

Read Next

Ofensiva ‘agresore’ e Speciales, OVL e UÇK-së, politikanëve: Mos ia vazhdoni mandatin kësaj gjykate


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0