Një aksident i rëndë mes dy veturave

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në orët e mbrëmjes në Fushë Topanë ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Në këtë aksident njëri nga pjesëmarrësit ka mbetur i lënduar dhe menjëherë i është dhënë ndihma e parë, thanë dëshmitarët për TV SHENJA.

Gazetari

Read Previous

Lumi del nga shtrati! 30 banesa dhe dhjetëra hektarë tokë nën pushtetin e ujit

Read Next

Nitaj i AAK-së: S’duhet çuditur pse Rama po fyen, por duhet tmerruar që po e nënshtron popullin shqiptar