Nikka zgjedh mes Getit dhe Unikkatilit, befason me përgjigjen

Nikka është emër shumë i dashur për publikun.
Ajo këtë kohë u përfol më së shumti në rrjete sociale për shkak të ‘dissave’ që bëri për artistet e reja të estradës, shkruan lajmi.net

E ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, Nikka bën zgjedhje tejet interesante në mes artistëve shqiptarë.

Getoar Selimi apo Unikkatil, kjo është përgjigja epike e artistes së njohur.

“Nina nona”, është projekti më i ri i saj që besohet të jetë ‘diss’ për reperen nga Prizreni, Tayna.

Gazetari

Read Previous

Kapet trafikuesi i minave me telekomandë

Read Next

Neymar: Kjo është e vërteta për kalimin tim te Barcelona