Ngjarje e rëndë në Vlorë, vdes një 35-vjeçar pasi u ther me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Elbasan, ku një person dyshohet se është vrarë me thikë.

Dyshohet se viktima është një 35-vjeçar, ndërsa nuk dihen ende shkaqet, raportojnë mediat në Shqipëri.

I riu është transportuar menjëherë në spital, por fatkeqësisht nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve.

Policia e cila ka arritur në vendngjarje po punon për identifikimmin dhe kapjen e autorëve të krimit.

Fitore H

Read Previous

COVID-19 në Kosovë/ 3383 raste aktive, 196 të vdekur dhe 419 pacientë të hospitalizuar

Read Next

YouTube bllokon kanalet ekstremiste ruse