Neymar fillon të flirtojë me Rita Orën

Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e futbollistit me foton e fundit. Ora është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe ndër miliona ndjekjes që ka është edhe ylli i PSG, Neymar, i cili së fundmi i la një koment bukuroshes shqiptare.

Në një postim të bërë këngëtarja ka kujtuar ‘Halloëeen-in’ e vitit të kaluar kur ishte munduar ti ngjasoj në pamje reperit Post Malone dhe ky postim po bën bujë në rrjete sociale.

Në foton e publikuar shohim se postimi ka futut në humor të mirë edhe Neymarin i cili i komenton Ritës me këto.

Gazetari

Read Previous

Një natë me Robert Berishën apo Lorik Canën? Agnesa Vuthaj na lë pa fjalën me përgjigjen që jep

Read Next

Janë ‘rivale’, por ja çfarë mendon Tayna për Loredanën