Nëse keni zemër të dobët, mos e shikoni këtë VIDEO të Enca Haxhias

Këngëtarja Enca Haxhia e ka gati projektin e saj më të ri muzikor.

‘Kujt po i han’ titullohet kënga në të cilën vjen në duet me DonPhenom.

Tani kur xhirimet kanë përfunduar dhe Enca, po e cilëson këtë si klipin më të mirë, që e ka realizuar ndonjëherë, deri në publikimin e tij, ndjekësit po i mban kureshtar çdo ditë me foto e video nga klipi.

Në një të fundit ajo shfaqet aq provokative sa një pjesë të madhe të gjoksit e ka treguar.

Për klipin e ri i cili do të publikohet shumë shpejtë ajo i ka bërë edhe flokët e kuqe. Sa i përket këtij dueti, si erdhi deri te bashkëpunimi me Encën, DonPhenom flet për ‘Mirage’.

Gazetari

Read Previous

Pamje madhështore të stuhisë së shiut në malet e Austrisë

Read Next

FOTO/ Ana Lika i ka të gjitha gati për dasmën e saj, por i mungon…