Nëna kapet në kamerë duke braktisur djalin dy-vjeçar

Një nënë në Texas është kapur nga kamerat e sigurisë duke braktisur djalin e saj para derës së një shtëpie.

Gruaja është incizuar në kamerat e shtëpisë më 17 nëntor në Spring të Texasit.

Ajo po tërhiqte zvarrë djalin të cilin e la para shtëpisë së një familje të panjohur, raporton ABC.

Babai i djalit të vogël jeton në shtëpinë fqinje dhe policia ende nuk ka konfirmuar nëse ish-bashkëshortja e tij kishte ngatërruar shtëpinë me atë të fqinjit.

Gazetari

Read Previous

Strategjia për kulturë që mungon tash gati 20 vjet sërish në agjendë

Read Next

Nëntë punonjës të Fakultetit të Mjekësisë marrin rrogë në QKUK pa punuar fare