SHOWBIZ 

NDODH EDHE KJO – GENTA ISMAJLI RRAH TË DASHURIN TURK

Genta Ismajli si duket po kalon momente të mira dashurie, foto dhe video të panumërta tregojnë se qifti po e shijon shumë lidhjen e tyre.

Qifti çdo herë është në lëvizje dukë bërë aventura dashurie, video e foto të shpërndara në rrjetet sociale shpesh here kanë ngjallur reagime të ndryshme nga fansat e Genta Ismajlit.

Një video që ka rrjedhë në rrjetet sociale po komentohet mjaft shumë, në video qifti shihet duke provuar stile të ndryshëm të artëve marciale.

Në këtë video vërehet energjia dhe shkathtësia e Genta Ismajlit, që çdo here na e ka dëshmuar, jo me arte maciale por me vallëzime energjike në skenë.

Të fundit nga kategoria

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial