MURIQI I NËNSHTROHET TESTIT PËR KORONAVIRUS, KY ËSHTË REZULTATI

Skuadra turke, Fenerbahce sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs, më shumë në Insporti.com.

Ardian H

Read Previous

NJË PACIENT ME KORONAVIRUS NË KOSOVË AFËR SHËRIMIT

Read Next

9 SHTËPI FALAS, ALMEDA DHE BASHKËSHORTI I SAJ BËJNË GJESTIN E MADH