Muller dyfishon epërsinë e Bayernit

Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës.

Në minutën e 41-të të ndeshjes, legjenda e Bayernit, Thomas Muller, e dyfishoi epërsinë për skuadrën e tij nga afërsia, ndërsa goli u verifikua edhe nga VAR-i për pozitë jashtë loje, raporton Gazeta Express.

Ardian H

Read Previous

Çarçafë të bardhë në ballkone, Palermoja kujton gjyqtarin antimafia Falcone

Read Next

Loja 10 milion dollarëshe, e cila do të ndihmojë në bamirësinë për COVID-19