Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë me re dhe i freskët, pasdite në jug të vendit do të fry lehtë dhe do të ketë mundësi për të resha lokale shiu.

Temperatura maksimale do të jetë 24 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 11 gradë celsius. /Telegrafi/

Gazetari

Read Previous

Ngjyroset karrigia e OBRM-PDUKM-së, partia e vlerëson si sulm

Read Next

Turqia sot në zgjedhje për presidentin e parlamentin