Moti për pesë ditët e ardhshme

IHMK-ja përmes një komunikate për media ka konfirmuar se do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare.
Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare.

Gazetari

Read Previous

PDK e AAK bojkotojnë seancën e thirrur nga opozita, Nisma merr pjesë

Read Next

Shtyhet edhe seanca e thirrur nga opozita. Veseli: Ju pres deri në mëngjes