SHOWBIZ 

Morena Taraku shokon fansat me vendimin e fundit

Këngëtarja kosovare, Morena Taraku, ka vendosur që të shkëputet për një kohë nga rrjetet sociale.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë Taraku në profilin e saj në instagram, duke thënë se tash e mbas do të kujdeset më shumë për veten.

Ajo ka falënderuar fansat e saj për komentet dhe përkrahjen, ndërkohë ka thënë se do të fokusohet në “qetësinë e saj shpirtërore”

0 Reviews

Write a Review

Të fundit nga kategoria

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial