Momenti që do ua ngrohë zemrat: Vajza e vogël takon për herë të parë motrën e porsalindur

Kjo vajzë është duke i uruar motrës së saj së porsalindur mirësardhjen në botë dhe është video më e mirë që do të shihni gjatë gjithë ditës.

Në video shihet vajza e vogël e cila e përqafon me shumë dashuri  motrën e porsalindur duke I thënë “ti vetëm sa ke dal nga barku i nënës”.

“Unë do të kujdesem për ty, dhe nuk do të lë vetëm asnjëherë” – i thotë ajo motrës së vogël, transmeton lajmi.net.

Gazetari

Read Previous

Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

Read Next

Baby G dhe modelja shqiptare zbaviten në klube nate së bashku