Momenti kur Shaqiri e dridhë Serbinë (Video)

Lojëtari shqiptar që luan në kombëtarën zvicërane, Xherdan Shaqiri sapo shënoi golin dhe shënoi rezultatin me Serbinë 1:2, në favor të Zvicrës.

https://youtu.be/Fc2aG0vccy8

Gazetari

Read Previous

Vajza e Shpetimit hyn në Përrallë me Tupan, shikoni reagimin e tij (Video)

Read Next

Serbia kërkon nga FIFA të reagoj për shqiponjën, por ja si u fyen futbollistët kosovarë nga tifozët serbë