Modelja shqiptare mbulon gjoksin por vë në pah këto pjesë të trupit

Se është njëra nga modelet pa komplekse këtë e ka dëshmuar bukuroshja nga Shqipëria, Françeska Jaçe.
Jo të rralla janë rastet kur modelja publikon imazhe në rrjete sociale pa lënë anash paraqitjet e nxehta të saj, shkruan lajmi.net

Dhe tani, Jaçe e cila njihet si modele me forma trupore bombastike ndau një imazh teksa vë në pah fizikun e mrekullueshëm.

Ajo çka bie në sy është gjoksi ku në njërën pjesë ka vënë zemër për ta mbuluar. “Na ka dal pak zemra jashte 🤷🏽‍♀️”, shkruan ajo.

Modelja shqiptare në media ka bërë bujë të madhe me lidhjet e dashurisë me biznismenë të njohur por që aktualisht është ‘single’.

View this post on Instagram

Na ka dal pak zemra jashte 🤷🏽‍♀️

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Gazetari

Read Previous

Çka ndodhi sot në Merdar? Tregon policia

Read Next

Fuqia e rrezikshme e “Like”-ve në mediat sociale