Modelja heq bikinit në pjesën e sipërme, realizon foton më artistike në bregdet

Modelja e famshme ka marrë gjithë vëmendjen.

Modelja e famshme, Demi Rose, ka zgjedhur ta reagoj një foto artistike në bregdet, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte hequr bikinit në pjesën e sipërme ndërsa në pah i ka vënë vithet me të cilat edhe karakterizohet përveç me gjoksin.

Demi Rose në llogarinë e saj në Instagram posedon edhe fotografi ku shfaqet komplet e zhveshur, ndërsa nuk ka se si të mungojë numri i madh i atyre që e ndjekin./Lajmi.net/

Gazetari

Read Previous

Detaje dhe fotografi të reja nga takimi i Sveçlës, Abrashit e Gjinit me Marko Gjuriqin

Read Next

Vranët, shi e borë, parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme